160-120MS API Delevan
  • More about 160-120MS API Delevan
    160-120MS API Delevan
    160-120MS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 160-120MS is described as FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.