DTB240150UC-P5P-FL CUI
  • Part Number: DTB240150UC-P5P-FL
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: BATT CHRGR LEAD-ACID 24V 1.5A
  • Category: Battery Chargers
  • Status:
  • More about DTB240150UC-P5P-FL CUI
    DTB240150UC-P5P-FL CUI
    DTB240150UC-P5P-FL is manufactured by CUI and is categorized in the Battery Chargers category. DTB240150UC-P5P-FL is described as BATT CHRGR LEAD-ACID 24V 1.5A. Perfect Parts is a supplier of Batteries and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> Battery Chargers from all manufacturers
    ---> Batteries by sub category
  • More About  Battery Chargers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V