PLP5-2-350 Bivar
  • Part Number: PLP5-2-350
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.350 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 4,756
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP5-2-350 Bivar
    PLP5-2-350 Bivar
    PLP5-2-350 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP5-2-350 is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.350 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH