QS81XXY12 APEM
  • Part Number: QS81XXY12
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator, 8MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Solder
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about QS81XXY12 APEM
    QS81XXY12 APEM
    QS81XXY12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS81XXY12 is described as LED Indicator, 8MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Solder. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM