OD6015-12MB01
Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD6015-12MB01
  • Description
    Product Description: Fan, 60mm SQ x 15mm DP 12VDC 16CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish with tachometer
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD6015-12MB01 Orion- Knight Electronics
    OD6015-12MB01 Orion- Knight Electronics
    OD6015-12MB01 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD6015-12MB01 is described as Product Description: Fan, 60mm SQ x 15mm DP 12VDC 16CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish with tachometer . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.