ITT 300/235V-0170
Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Part Number: ITT 300/235V-0170
  • Description
    9.6mm R7s Clear 114.2 mm ITT 300/235V-0170 Infrared (IR) Heat Lamp 235 V 300 W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about ITT 300/235V-0170 OSRAM Opto
    ITT 300/235V-0170 OSRAM Opto
    ITT 300/235V-0170 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Lighting category. ITT 300/235V-0170 is described as 9.6mm R7s Clear 114.2 mm ITT 300/235V-0170 Infrared (IR) Heat Lamp 235 V 300 W. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.