ITT 3000/235-01Y0 K
Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Part Number: ITT 3000/235-01Y0 K
  • Description
    12mm Y Clear 365 mm 5000h ITT 3000/235-01Y0 K Infrared(IR)Heat Lamp 235 V 3000 W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about ITT 3000/235-01Y0 K OSRAM Opto
    ITT 3000/235-01Y0 K OSRAM Opto
    ITT 3000/235-01Y0 K is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Lighting category. ITT 3000/235-01Y0 K is described as 12mm Y Clear 365 mm 5000h ITT 3000/235-01Y0 K Infrared(IR)Heat Lamp 235 V 3000 W. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.