Q8010R4TP
Manufacturer Name: Littelfuse
  • Part Number: Q8010R4TP
  • Description
    TRIAC 800V 10A 25 25 25 MA TO220
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about Q8010R4TP Littelfuse
    Q8010R4TP Littelfuse
    Q8010R4TP is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Uncategorized Tools category. Q8010R4TP is described as TRIAC 800V 10A 25 25 25 MA TO220. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.