CT3214-10A
Manufacturer Name: Cal Test
  • Part Number: CT3214-10A
  • Description
    FUSE 600V 10A 200KA 10 X 38MM CL
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: General Accessories
  • Status:
  • More about CT3214-10A Cal Test
    CT3214-10A Cal Test
    CT3214-10A is manufactured by Cal Test and is categorized in the General Accessories category. CT3214-10A is described as FUSE 600V 10A 200KA 10 X 38MM CL. Perfect Parts is a supplier of Miscellaneous Accessories and other Miscellaneous.