SPD73-682M
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: SPD73-682M
  • Description
    FIXED IND 6.8UH 1.9A 65 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SPD73-682M API Delevan
    SPD73-682M API Delevan
    SPD73-682M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD73-682M is described as FIXED IND 6.8UH 1.9A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.