SPD62R-472M
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: SPD62R-472M
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD62R-472M API Delevan
    SPD62R-472M API Delevan
    SPD62R-472M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD62R-472M is described as FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.