SPD62R-123M
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: SPD62R-123M
  • Description
    FIXED IND 12UH 1.3A 200 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SPD62R-123M API Delevan
    SPD62R-123M API Delevan
    SPD62R-123M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD62R-123M is described as FIXED IND 12UH 1.3A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.